Bildiri Gönderimi

Sayın Katılımcılar,

12-14 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi'ne katılım ücretsizdir. Kongrede Türkçe veya İngilizce genişletilmiş özet kabul edilmekte olup, sunum dili olarak Türkçe veya İngilizce tercih edilebilir.

III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’nde genişletilmiş özet bildiri kabul edilmektedir. Genişletilmiş özet bildiriler için kelime sayısının minimum 750 maksimum 3000 (yazar bilgileri, tablo, şekil, kaynakça vb. dâhil) olması önerilmektedir. Genişletilmiş özet bildiriler için örnek bir şablon oluşturulmuştur. Genişletilmiş özet bildiri hazırlayacak olan katılımcıların ekte yer alan genişletilmiş özet bildiri şablonunun kullanması önerilmektedir. Tüm bildiriler çift-kör hakem değerlendirilmesine alınarak kabul edilecektir. Kabul edilen bildirilerin kongrede sunumu için örnek şablon ekte verilmektedir.

Türkçe bildiri sunum formatını indirmek için tıklayınız

Türkçe genişletilmiş özet bildiriler için kullanılması gereken şablona erişmek için tıklayınız

İngilizce bildiri sunum formatını indirmek için tıklayınız

İngilizce genişletilmiş özet bildiriler için kullanılması gereken şablona erişmek için tıklayınız

III. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi’ne bildiri gönderimi için istc3congress@gmail.com mail adresi kullanılmalıdır.

Bildiri gönderim sürecinde araştırmacıların ekte yer alan Telif Hakkı Devir Formu’nu imzalayarak bildiri ile birlikte göndermesi rica olunur. Araştırmacıların Telif Hakkı Devir Formu'nu "telif-bildiri kodu-ad soyad" şeklinde isimlendirerek göndermesi önerilmektedir.

Telif Hakkı Devir formunu indirmek için tıklayınız